İstanbul Kıraç'taki ülkücü saldırının görüntüleri ortaya çıktı

Görüntülerde bir binanın çatısında bulunan DBP'lilere art arda ateş açıldığı görülüyor...

İstanbul Kıraç'taki ülkücü saldırının görüntüleri ortaya çıktı

Kobani'deki direnişe destek vermek için İstanbul'da protesto gösterisi düzenleyen Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) - Halkların Demokratik Partisi'ne (HDP) yönelik ırkçı saldırılar kameralar tarafından kayıt altına alındı.

Görüntüler Esenyurt Kıraç'taki Yenimahalle'de DBP-HDP'lilere yönelik ülkücü saldırılardan. 

POLİS YOK

YouTube'da yer alan kamera kaydında art arda silah sesleri duyulurken, o anları kayıt altına alan kişi olayların yaşandığı bölgede polisin olmadığına dikkat çekerek, "Şu an burada ne emniyet ne kolluk gücü var" diyor. Ülkücülerin DBP'lileri "binanın çatısına sıkıştırdığını" dile getiren konuşmacı, o anları şöyle kayıt altına alıyor:(Demokrat Haber) 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 02:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüzgar eken fırtına biçer
Rüzgar eken fırtına biçer - 4 yıl Önce

protestocular milletin arabasını kundaklamasaydı halk ta karşı hareket yapmazdı. ateş açanlar da dışardakiler değil, binanın çatısına kuyruğunu kıstırmış olanlar. habercilik böyle yalanla olmaz.
bunlar birdaha vatanadşın arabasını malını mülkünü kundaklamaya kalkarsa emin olun çok daha büyük bir karşılama göreceklerdir.

tayfun
tayfun - 4 yıl Önce

...bunların amacı mazlumu oynamak ilk önce yak yık sonra polis orantısız güç kullandı yok mhp dövdü kışkıttıkları gençleri kendileri öldürüp bunlara kanan safları peşlerinden sürüklemek

gazi bey
gazi bey - 4 yıl Önce

ben o gün o çatı olayında bulunan ülkücülerden biriyim o gün biz deyil aslında o catıda mevzilenmiş pkk yandaşları bize ateş açtı ve bir çok arkadaşımızın üstlerine molokof kokteyi atıldı o catıda mahsum vatandaş yoktu ellerinde keleş ve tabancayla yoldan gelip gecenlere ateş eden kişiler ne zaman mahsum vatandaş oldu