IŞİD'e karşı YPG saflarında savaşan Hollywood yıldızı: Biji Biji YPG!

Michael Enright, YPG saflarına katılmıştı

IŞİD'e karşı YPG saflarında savaşan Hollywood yıldızı: Biji Biji YPG!

IŞİD’e karşı YPG saflarında savaşan Hollywood yıldızının “Biji Biji YPG” şarkısını söylerken çekilen görüntüleri büyük ilgi gördü.

Karayip Korsanları’nda Johnny Depp’le, Gece ve Gündüz’de Tom Cruise’la birlikte oynayan Hollywood Yıldızı Michael Enright, IŞİD’e karşı savaşmak üzere YPG saflarına katılmıştı.

51 yaşındaki aktör, artık Hollywood yıldızlarının partilerinde boy göstermek yerine, Sincar dağlarında kamuflajı ve silahıyla dolaşıyor.

IŞİD’in Batılı rehineler için ortalama 100 bin dolar fidye istediğinin farkında olduğunu kaydeden Enright, benzer bir durumun kendi başına gelmesi halinde geride bırakacağı tek şeyin son mermisi olacağını söylemişti.

İngiltere’de yayımlanan The Mail gazetesine Rojava’dan telefonla görüş veren Michael Enright, IŞİD’e karşı mücadelesinde kararlı olduğunu vurgulayarak, “IŞİD bir nefret ve tüm insanlığı, bu nefrete karşı elinden geleni yapmaya çağırıyorum” demişti.

Enright son olarak şarkı söylediği bir videoyu sosyal paylaşım sitesinden paylaştı. İşte çok izlenen ve paylaşılan o video:

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 14:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 3 yıl Önce

O da bir it

dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

tebrikler!

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 3 yıl Önce

adam i̇yi̇ymi̇ş:)) şi̇mdi̇ sazan baliklarimiz küfretmeye başlar......kesi̇n ajandir bu:)))

izmir
izmir - 3 yıl Önce

diliyorum Allah tan tez zamanda i̇slam dewlwtinin bir videosunda baş rol oyuncusu olursun. o zaman da böyle poz verecen mi bakim

gerilla
gerilla - 3 yıl Önce

Islam devleti.mi galiba islami munafiklar zebanilari.deccallaridir...siradakilar gelsin daes teroristleri bitti....ypgye karsi kimsenin tutunmasi cok zordur hepsini cehneme yoladilar....itleri

Hıdır
Hıdır - 3 yıl Önce

Kimki Daiş denen barbar sürüsüne destek verir onların karıları bacıları

Hıdır
Hıdır - 3 yıl Önce

Pazarlarda satılıga çıkar unutmayın..

dimitri
dimitri - 3 yıl Önce

bende onun gibi cia denim. rahat olun. biji cia )))