Irkçılığa karşı ilaç bulundu

Hemen bol miktarda sipariş vermekte fayda var…

Irkçılığa karşı ilaç bulundu

Irkçılığa karşı ilaç bulunduğu iddia edildi. İddiaya göre ilaç sayesinde, ırkçılar çeşitli kültür, milliyet ve dinden insanlara karşı daha sempatik olacaklar. İlacın adı ve ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil.

Irkçılık, özellikle şu sıralar futbol sahalarındaki siyah futbolculara yönelik tavırlarla gündemde.

Son olarak Totenham taraftarlarının Real Madrit'te oynayan Togo'lu oyuncu Emanuel Adebayor'a yönelik ırkçı tezahüratları tepki çekti.

Irkçılığın önlenmesine yönelik sıradışı bir haber geldi. Irkçılık, ilaçla önlenecek.

Haber, The Sydney Morning Herald dergisinde yayımlandı.

İlacın, piyasada satılan mutluluk hapları gibi bir etkisi olacağı, ırkçıların çeşitli kültür, milliyet ve dinden insanlara karşı daha sempatik olacakları belirtildi.

The Oxford Merkezi Profesörü Guy Kahane, ırkçılığın önlenebilmesi çin tek şartın, ırkçı olan kişinin söz konusu ilacı içmesi olduğunu söyledi.

Yeni ilacın, sinirliği azaltan, sakinleştirici özelliği olduğu, ilacı alan yabancı düşmanlarının yabancılara karşı daha toleranslı olmaya başlayacağı belirtiliyor.

İlacın adı ve ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil.

CNNTÜRK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut Ismailoglu
Mesut Ismailoglu - 7 yıl Önce

Irkcilik ve Milliyetciligin,kanserden daha tehlikeli bir hastalik oldugunu yillardik soyluyordum.Simdi bilim de ayni kanida ki; ilacini yapmislar.. Ama ne yazik ki; bu hastaliga yakalanmis olanlar bunu bilmezler ve anlamazlar.Fakat sadece bu ilac yetmez,yaninda bir de etkili bir"Gaz Giderici" vermek gerekir.Cunku bu tip hastalarin en onemli besin kaynagi "gaz"dir. Bu gazi da, televizyonlarindan, gazetelerinden, hocalarindan,abilerinden, ablalarindan bol miktarda alirlar.Gaza gelince de saga sola saldirirlar.Bu hastalarin kesinlikle ilimle,bilgiyle,hosgoruyle,saygiyla, insanlikla bir ilgileri olmaz.Bu ilac belki avrupada ise yarar ama bizdeki kroniklesmis hastalara care olacagini zannetmem.Belki yuksek dozda verilirse,ancak onu da kabul ederler mi acaba!!