'Çapulcu' Boyner'den Gezi'dekilere çağrı

Boyner gençleri 'eve dönmeye' çağırdı...

'Çapulcu' Boyner'den Gezi'dekilere çağrı

Gezi Parkı direnişine “Ne sağcıyım ne solcu çapulcuyum çapulcu' pankartı ile destek veren işadamı Cem Boyner yaptığı açıklamada gençleri eve dönmeye çağırdı.

Boyner Twitter'da orjinal haliyle şunları yazdı: 

"Gençler, Mesajinizi herkese açik ve net verdiniz..biz 60liklar dahi anladik Artik mesaj kaygisindan çok sanirim ömür boyu hasreti sürmüş bir kavuşma ertesinde birbirinizi kaybetme korkusuyla bırakamıyorsunuz Gezi'yi Orası,sizin için birbirinizi bulup,anlayıp,sarılıp birbirinize tutundugunuz büyülü yer+ Esas birbirinizi kazandınız.Az mi? Size ve güvenliğinize bu ülkenin ihtiyaci var.Artik eve dönme zamani gelmedi mi?"

ERDOĞAN BOYNER'İ ELEŞTİRMİŞTİ

Başbakan Erdoğan, pazar günü Ankara'da yaptığı bir açıklamada, “Bir tanesi çıkmış, 'Ne sağcıyım ne solcu, çapulcuyum, çapulcuyum' diyor. Hayırlı olsun. Sevgili kardeşlerim, sakın bu çapulcuları da ihya etmeyin. Bunları ihya etmeyin. Biliyorsunuz bunlar yıllarca bu milletin sırtından geçindiler. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Dolayısıyla bu millete hakaret edenlere haddini bildirmek bu milletin görevidir, ancak demokratik şartlar içerisinde” demişti.

Ardından da Boyner hisselerinde yüzde 10'lara varan kayıplar yaşanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2013, 13:22
YORUM EKLE