Bülent Ersoy'dan 'akil insan' Gencebay'a tepki

Ersoy, Popstar yarışmasında 'Akıllı seçilmişsin biz de aptallarız herhalde' dedi...

Bülent Ersoy'dan 'akil insan' Gencebay'a tepki

Sanatçı Orhan Gencebay, Dolmabahçe’deki 'Akil İnsanlar Toplantısı' devam ederken, toplantıdan ayrılarak jüri üyesi olduğu Popstar yarışmasına katıldı.

Orhan Gencebay, toplantıdan erken çıkıp programa katıldı. Gencebay, canlı yayınlanan Popstar programında toplantıdan da bahsetti.

BÜLENT ERSOY'DAN 'AKİL İNSANLARA' TEPKİ

Orhan Gencebay “Son derece önemli konuşmalar oldu. Ben müsaade alarak geldim, sizin beklediğinizi söyledim. Hayırlı uğurlu olsun, her şey çok daha güzel olacak” dedi.

Bu sırada programın diğer jüri üyesi sanatçı Bülent Ersoy’dan ilginç bir çıkış geldi. Bülent Ersoy, Gencebay’a, “Sen biz aptallarla konuşmazsın, akıllı seçilmişsin biz de aptallarız heralde” dedi. Bunun üzerine Orhan Gencebay, “Bunun anlamı şu; dünyanın, ülkemizin büyük sorunları var, onların çözümü için” dedi.

Bülent Ersoy ise “Ben listeyi gördüm, kimin çözeceğini gördüm” sözleriyle tepkisini sürdürdü. Tartışmalar üzerine diğer jüri üyesi Demet Akalın, Bülent Ersoy’a “Başbakan sanatçılara yemek verdi. Sizi de bir saat dinlemişti” hatırlatmasında bulundu.

Gencebay da “Başbakan Erdoğan çok güzel bir konuşma yaptı. Tüm değerlerimizin ne olduğunu gördük, ne olacağını gördük” diyerek tartışmaya nokta koydu.  

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2013, 11:42
YORUM EKLE