'Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun'

Sami Elvan, oğlunun mezarına çiçek dikti…

'Berkin'i vuranların annelerine hediye olsun'

Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan, anneler gününde oğlunun mezarına çiçek dikti. Baba Elvan, “Dileğim Berkin'i vuranların, onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler" dedi.

Sami Elvan, eşi Gülsüm Elvan Almanya'da olduğu için oğlunun Feriköy Mezarlığı'ndaki mezarına yalnız geldi. Yanında getirdiği bir kasa çiçeği mezara diken Elvan, uzun uzun oğlunun mezar taşını öptü.

Konuşurken duygulanan Elvan, "Annesiyle dün akşam konuştum. Bugün anneler günü ve bizim için çok acı bir gün. Çiçek getirdim, oğlumun gönlünü almak için. Aslında annesine veremediği hediyelerin karşılığı onlar. Bugün Berkin aramızda yok. Onu aramızdan alanlara karşı yaptığımız bir şey aslında. Annesine karşı Berkin'in duygularını yansıtmak aslında. Annesi Almanya'da ben buradan fotoğraflarını göndereceğim. Berkin'i vuranların, onların annelerine hediyesi olsun bu çiçekler" dedi.

GEÇEN YIL ABLALARIYLA ANNESİNE HEDİYE ALMIŞTI

Sami Elvan, geçtiğimiz anneler gününde Berkin'in annesine ablalarıyla birlikte hediye aldığını belirterek, “Ne aldığını söylemek istemiyorum. Benim desteğimle almışlardı. Ne aldıkları önemli değil. Hediyenin yanı sıra çiçek de almıştı" diye konuştu

NE KADAR ADİL YARGILANIRLAR ZAMAN GÖSTERECEK

Soruşturmanın son durumu ile ilgili de konuşan Sami Elvan, “Şu an görüntülerden anladığımız kadarıyla her şey belli. Dileğimiz bundan sonraki süreçte onların adil bir şekilde yargılanması. Artık ne kadar adil yargılanırlar zaman gösterecek" ifadesini kullandı. (sondakika.com)

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2014, 20:57
YORUM EKLE