18 Kasım 2014 Salı 17:23
'Atatürk öldürüldü, Ahmet Kaya yaşıyor!'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Amerika'yı Müslümanlar keşfetti, Kolomp Küba’da camii görmüştü" sözleri tartışılmaya devam ediyor.

Yazar senarist Eyüphan Erkul toplumda gerçekliğine inanılan, tartışılan, konuşulan buna benzer söylentileri derlemeye kalkınca ilginç bir tablo çıktı ortaya ve büyük ilgi gördü.

“Atatürk öldürüldü, Ahmet Kaya yaşıyor, Özal'ı zehirlediler, Vahdettin kaçmadı, Aydın Doğan Vehbi Koç'un oğlu” diye devam eden liste başkalarının da katkılarıyla uzadıkça uzadı.

İşte Eyüphan Erkul’un facebook hesabı ve kişisel bloğunda paylaştığı ve katkılarla uzayan liste:

AMERİKAYI KİM KEŞFETTİ?

Atatürk öldürüldü, Ahmet Kaya yaşıyor, Özal'ı zehirlediler, Vahdettin kaçmadı, Aydın Doğan Vehbi Koç'un oğlu.

Koç'un mezarı DNA testi için soyulup, cesedi kaçırıldı, Özdemir Sabancı'yı Japon otomobil lobisi öldürttü.

Gezi'de ölenleri arkadaşları vurdu, 11 Eylül'ü Amerika yaptı, İlluminati hala çok etkin bir örgüttür, küresel ısınma yok, çevreciler samimi değil, çevrecilerin arkasında dış güçler var, çevreciler gerçekten çevreci değil, çevrecileri destekleyen terör örgütleri var.

Gezi başta iyiydi de sonra bozuldu, organik diye bir şey yoktur, Greenpeace çevreci örgüt değil, Abdullah Öcalan MİT ajanı.

CHP köylerde bağlama çalmayı yasakladı, Enflasyon iyi bir şeydir (Adnan Menderes söylemişti), çayda radyasyon yok, içilir,  (Çernobil patlaması sırasında Cahit Aral isimli devlet bakanı söylemişti) Radyasyon erkekliğe iyi gelir (Özal söylemişti).

Yaşar Kemal Nobel almak için Kürtçülük yapar, Yaşar Kemal'in romanlarını eski karısı Tilda yazıyordu, Orhan Pamuk Türkiye aleyhine konuştuğu için Nobel aldı.

Şarkıcı Sevtap Erener'in Eurovizyon’da birinci olmasını Uluslararası Yahudi lobisi sağladı, yönetmen Yılmaz Güney Türkiye’yi kötülediği için Cannes'ten ödül verdiler.

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan Cannes'te ödül aldığına göre bölücüdür, Derya Köroğlu Yaşar Kemal'in oğludur, Devlet Orhan Gencebay'a her gün 10 gram esrar verir, "Bu Akşam Ölürüm" şarkısını dinleyen 20 kişi intihar etti, Hürriyet Gazetesini Yahudiler bizi dinden çıkarmak için kurdu.

Amerikalılar aya çıkmadı, Shakespeare aslında kadındı, dünyayı Sinonistler yönetiyor, Ermeni "soykırımını" Yahudiler yaptırdı, Ermenileri aslında Kürtler kesti, Noel Baba bizim maneviyatımızı bozan bir gâvur idi.

Araplar bizi arkamızdan hançerledi, Suriye bizim topraklarımızdır, Che'nin çantasından Nutuk çıktı, Che'nin çantasından Risale-i Nur çıktı, UFO’lar hep Amerika'ya iner, Fatih Sultan Mehmet'i Papa zehirledi, grip aşısı Türkleri kısırlaştırmak için icat edildi.

Dünyanın en zengin petrol yatağı Türkiye'de, bor madenlerimizi işleyemiyoruz, Türkiye'yi Sebatayistler yönetiyor, PKK'yı devlet kurdurdu, PKK'yı Ermeni örgütü ASALA kurdurdu, Dersim Katliamı hiç olmadı, isyancı Seyit Rıza İngiliz kraliçesine mektup yazdı (Seyit Rıza okuma yazma bilmiyordu).

Aleviler ateisttir, Ermeni'yle aynı odada uyunmaz, Yahudiler Müslüman çocuklar kaçırıp ayinlerde kanını içer, bütün Çinliler aynı anda zıplarsa Türkiye'de deprem olurmuş, Kuzey Kore lideri eniştesini öldürüp yedi, Kuzey Kore Lideri berberde saç modellerini yasakladı, Kuzey Kore lideri karısını öldürttü.

Kürtler kuyrukludur, Kürtçe eğitim olursa Kürtler üniversite sınavına giremez, Kürtler aslında Yahudidir, Kütler Türktür, Kürt diye bir şey yok onlar karda gezerken kart-kurt sesi çıkaran dağ Türkleridir.

IŞİD'i Yahudiler kurdu, Arap baharı İsral'i korumak için çıkarıldı, Atlas okyanusunun dibindeki mıknatıstan yayılan enerji dünyaya hükmediyor, Laydi Diana Müslümandı, Neil Armstrong Ay’a ayak bastığında ezan sesi duydu, Garbaçov Anteplîydi, Ruslar onu kaçırdı (Ben lisedeyken bir yerel dergi bunu yazmış, bütün şehir de inanmıştı), Can Dündar aslında Yunan ajanıdır gerçek adı Cannis Dündarakis'tir.

Recep Tayyip Erdoğan aslında bir Yahudidir, Apo aslında bir Ermenidir, Karl Marks Kapital'i cinlere yazdırdı, Orhan Veli sapıktır, Nazım Hikmet vatan hainidir, Hz Adem 300 sene yaşadı.

Mustafa Kemal İngiliz ajanıydı, Atatürk'ün gizlenen vasiyetinde hilafet var, futbolu Türkler buldu, baklava Türklerin milli yiyeceğidir, Amerikalılar uzaydan zihinleri kontrol ediyor, Barnabas İncili’ni bulan siyasetçileri öldürdüler, ilk matbaayı Müslümanlar buldu.

Ankara'nın şebeke suyu içilir, AİDS laboratuvarda üretildi, eski insanlar 300 sene yaşardı, Zeytinyağı pişirildiğinde yanar, kanser yapar, Orta Asya'da kuraklık olduğu için Türkler göç etti, Kırgızlar Türk idi, ilk yazıyı Türkler buldu; Sümerliler Türk idi, dünyanın bütün dilleri Türkçe'den türemiştir, kolesterol Türk erkeğini mahvetmek için uydurulmuş bir yalandır.

Hitler vejetaryendi ve karısını hiç aldatmadı (sürekli insan yaktırdığından et kokusunu sevmiyordu. Karısı ile intihar ettiği gün evlendi), Hitler kadınlara çok güzel aşık olurdu (içlerinden biri de üvey kızkardeşiydi.!), Soma maden kazasının zamanlaması manidardı, hamile kadının sokakta gezmesi ayıptır, kadınların gülmesi ayıptır, çok güldük kesin başımıza kötü bir iş gelecek, Türk ordusu 4 saatte Şam'a girer, Saddam Hitler'in oğluydu...

ARKADAŞLARIMDAN GELEN YORUMLAR

(Anlatım bozukluklarını düzelttim- Tek tek izin alamadığım için isimlerini sildim)

- Kanamalı Kongo hastalığına neden olan keneleri, İsrail ajanları Anadolu'ya getirip saldılar,

- Kurtuluş Savaşı'nda Fransa ile imzalanan Ankara antlaşması ile Yunanistan'ın savaş planları Türkiye'ye verildi

- Gezi'yi Otpor diye bir örgüt organize etti

- Bütün uzun saçlılar Satanisttir ve kedi keser

- Diana'yı MI6 öldürdü.

- Elvis Presley ölmedi.

- GDO istenmeyen ırkların kısırlaştırılması için üretildi.

- Adnan Menderes Ardahan'ı Ruslara sattığı için idam edildi...

- Gezi çadırlarında atom bombası yapılıyordu. Efsaneyi unutmamalı…

- Paul McCartney ölmedi

- Kerbela'nın yaşandığına dair birincil kaynaklar yok, mitoloji mi? (Ayşe Hür yazmıştı)

- (Birinci Dünya Savaşında) Almanlar yenilince biz de (Osmanlı) yenilmiş sayıldık.

- Japonlar Halici temizleriz ama içindeki altınları alırız demişler de kabul etmemişiz

- Çanakkale’de savaş bi bulutun içinden çıkıvermiş yeşil sarıklılar sayesinde kazanılmış

- Mao da sarı nehirde her sabah 5 km yüzermiş.

- Padişah Abdülmecit intihar etmedi öldürüldü.

- Atatürk'ün ölürken söylediği son söz "Ve aleyküm selam"

- 17 ağustos depremine Gölcük'te silah deneyen Amerikalılar sebep oldu. (Mel Gibson'un Komplo teorisi filminden geçen bir replik gerçek sanılıyor)

- Mona Lisa aslında Da Vinci'nin kendisiydi.

- Paralel yapının polisleri aslında Gezi'de çok şiddet kullanmıştı.

- Adnan Oktar 1986'da öldürüldü, Haham Aaron Kohen adlı kişi kendini Adnan Oktar diye tanıtıyor.

- Karl Marks son nefesinde besmele çekip Müslüman oldu. Başucunda da Kuran i Kerim vardı

- Recep Tayyip Kuran'da müjdelendi.

- Kirpi eti alerjiye iyi gelir

- Atatürk ermiş kişiydi.

- İki tane Adem var, İki tane Musa var

- Patateste akrep geni var, insanlar saldırgan oldu.

- Tavuk ve yumurta erkek çocuklarda göğüs büyütüyor.

- Yoğurt kanserojendir.

- Amerika kıtasına ilk ayak basanlar Ötüken Türkleridir.

- Amazon ırmağı ve Niyagara şelalesinin adları Türkçedir

- Fare kuyruğunun sığdığı yerden geçer.

- Colomb ABD’ye gitmeden önce İstanbul’da Kızılderili gelin varmış! (Abdurrahman Dilipak'ın Bir köşe yazısı)

- Aztek diliyle Türkçe arasında tam 3000 benzer sözcük var.

- Konya ovasından atılan ok, taa Altaylar'a düşer.

- Center Fresh sakızları Türkleri kısırlaştırmak için piyasaya sürüldü

-Türkan Saylan bir misyonerdi

- Fatih İstanbul'u ele geçirilince yağma yapılmadı...

- Şarkıcı Nil Karaibraamgil, şarkıcı Süavi'nin kızıymış

- Türkler, Şamanizm'e çok yakın olduğu için İslamiyet'i gönülden kabul ediverdiler.

- ATM’den para çekerken şüpheli birini görürsen, şifreni tersten gir, polis geliyor!

- Nejat İşler Tayyip Erdoğan'ın yeğenidir

Kaynak: eyuphanerkul.blogspot.com.tr

Son Güncelleme: 18.11.2014 17:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
:)) 2014-11-18 17:43:00

hurafelerin ucu bucağı yok hakikaten... sorgulamadan bir kitabın dediğini kabul ederek büyüyen bünyelerde bence bir süre sonra beyin çalışması ona göre şekilleniyor. yeter ki birisi yalanını çok emin bir şekilde savunsun, herkes ona inanıyor, sen buna inanmayınca deli gözüyle bakıyorlar sana.. hepimize sabırlar dilerim...