25 Ekim 2014 Cumartesi 14:44
Ahmet Hakan'dan Sırrı Süreyya'ya: Kendisine 'Git işine' demek boynumuzun borcu

Nuray Mert'in "Sırrı Süreyya bizimle dalga mı geçiyor" diye sorduğu yazı ile başlayan polemik devam ediyor. Tartışmaya Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da dahil oldu.

Sırrı Süreyya dün Radikal'de verdiği yanıtta "ben darbe demedim darbe mekaniği var dedim" diyerek yanlış anlaşıldığını, eleştirilerin "yukarıdan" geldiğini söylemiş; Nuray Mert ise "Sırrı Süreyya'nın yazısı benim sorduklarıma yanıt değil" imasıyla anında yanıt vermişti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ise "derin devlet, darbe, darbe mekaniği falan" başlıklı yazısıyla konuya müdahil oldu ve "darbe diyerek kafa karıştıran kişi, isterse Sırrı Süreyya Önder olsun, kendisine 'Git işine' demek boynumuzun borcudur" diye yazdı.

Yazının tamamı: http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/73/Ahmet-Hakan/81960/iktidarin-konusan-alti-atlisina-dair

Son Güncelleme: 25.10.2014 14:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
hasan 2014-10-26 01:01:51

...i̇yi de, kör müsün? ! başka bir ülkede mi yaşıyorsun? haddini aşan teymene ne haddine, ne de kural dışına çıkan albaya hop deniyor, görmüyor musun? sana 'git işine ' demek belki yakışır, lakin bu bize düşmez, benim diyeceğim anlama dürüstü ol! çünkü görmiyor olman mümkün değil.

Avatar
Ahmet akarcalı 2014-10-26 02:29:28

...ahmet ahakan mısırda da kimse mursiyi sisinin darbesiyle devirileceği kimsenin aklına gelmemişti. evet o malum güç ve güçler isterse 3 ay içinde darbede olur iktidarda gider.bu n u en iyi sizler biliyorsunuz ayrıca avrupada ki eğitim sistemiyle yetiştirilmiş bilgili bireylerin oylarıyla iktidara gelenler zaten demokratik uygulamalar yaptığından kimsade sokağa çıkıp şidet uygulayarak sorun çıkarmadığı gibi askerede yönetime el koyma davetiyesini hiç bir bilgili isan istemez.din baskısı ırkçılık antidemokratik yönetim ile eğitim sistemi nin seçtiği iktidarların iradesi yoksundur çünki iyi ve tarafsız eğitim görmüyen kişilerin sandıkta kulandıkarı oylar yoksundur ve o seçtikleri iktidarlarda yosundurlar.zataen avrupadaki gibi öğrenci yetiştirip özgürlükleri aynı düzeye çıkarırsak sorunlar oluşmaz kimsede darbe yapmaz ülkede bölünmez herkes kardeşçe birlikte yaşamak istiyecektir hükümet muhali olanların orta sınıfının işlerini maliye tse epdk sanayi odaları vs güçleri kula