26 Ekim 2016 Çarşamba 12:45
İkimizin Yerine izle Hdfilmkablosu.com
İkimizin Yerine izle kendilerine yetecek kadar küçük bir kasaba da yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın için de sıkışıp kalmış genç bir kadındır. O kadın sıkışmış olduğu bu hayatın da artık değişik bir kişi olmaya başlamıştır. Çünkü hayat hiç bir şekil de kendisine acımadığı için o kadın da artık acıma duygusunu yavaş yavaş kaybetmiştir. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Değişen olay doğrultusun da ise artık akıl almaz değişik bir şekiller de planlanır.

Planlanmış olan bu olaylar da artık o kadın açısından acı olsa da ailesi ile o kadın artık küslüğünü yenmek adına değil de helallik adına da planlar yapar. 2016 Komedi Filmleri doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek adın da ki kişiye aşık olmaktan alıkoyamaz. O Çiçek adın da ki kadın da bu adama o kadar aşık olmuştur ki her şart o ikili arasın da gidip gelmektedir. Bu gidip gelmek de olan olaylar da değişken bir özelliğe sahiptir. İkili arasın da büyük bir aşk başlar. O ikili bu durumun nasıl başladığını fark bile edememiş olsa da her kişinin yaptığı gibi işin sonucuna bakarlar.

Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir. İkimizin Yerine izle ailelerinin adını çıkarmamak adına da çok uğraşırlar. Uğraşları ise çoğu zaman olmadığı gibi olumlu bir şekil de oluşur. O çift ise artık hayatın kendilerine sırt çevirmiş olmasını aldırış etmeden bu kişiler hayatın kendisine sırt çevirdiği hal de hayatın önüne geçmek adına da uğraşlar içine girerler ve artık bu da olumlu bir şekil de başarılır. Ama o adam ile kadının çok ama çok değişik şartları olsa da şartların aşılması da mümkündür. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.