Evde güzel bir film arası vermeye ne dersiniz?

...

Evde güzel bir film arası vermeye ne dersiniz?

Online film izleme kültürü epey yaygın bir hale geldi, artık oturduğunuz yerden ister telefonla, ister tabletle isterseniz de bilgisayarla anında geniş film arşivlerine ulaşma imkanına sahipsiniz. Filmseverlerin ihtiyaçlarını çok iyi karşılayan donanımlı sinema siteleri konusunda en iyi site hangisidir araştırması yaptık, sonuç ilginç.

Birçok film sitesinin sınıfta kaldığı piyasa araştırmamızda ilk olarak her türde film içeren siteleri baz aldık, yani yalnızca unutulmaz filmler, kült filmler konseptli adresler değil hemen tüm siteler bu anlamda mercek altına alındı. Peki evde güzel bir film izlemek için, ister en son çıkan filmler konusunda isterseniz de onlarca yıl önce çekilmiş özel bir filme göz atarken hangi siteye uğramanız lazım? Tüm filmlerin HD kalitesinde online olarak izlenmesi büyük bir keyif, bunu sağlayan birkaç site keşfettik, onlardan biri ise birkaç adım öne çıktı.

Filmiizle.gen.tr en iyi film sitesi

Geniş film arşivi ile, HD kalitesinde görüntü ve ses altyapısı ile, her tarzda beğeniye hitap edecek yapımları ile en iyi film izleme adreslerinden birisi olan Filmiizle.gen.tr son dönemin en iyi siteleri arasında yerini almış durumda! Site editörleri ile yaptığımız görüşmede şunu öğrendik, bir film vizyona girmeden önce araştırılıyor ve en kısa süre içinde sitede yayınlanıyor. Bu gerçekten harika bir şey, günümüz için bakarsak Interstellar ya da Hobbit serisi gibi en son yayınlanan çok önemli filmler internet üzerinden anında izlenebiliyor. Filmi izlemek için ise sizden hiçbir şey istenmiyor. Bazı film sitelerinde ücretli üyelik, premium üyelik gibi özellikler var ve bir film izlemek için dahi ödeme talep edebiliyorlar. Bazı sitelerde ise üyelik sistemi geliştirilmiş ve sıkıcı bir üyelik sürecinden geçiyorsunuz. Böyle bir şeyle karşılaşmamak için tek yapmanız gereken üyeliksiz ve ücretsiz, yalnızca kaliteli filmler sloganı ile yola çıkan Filmi izle adresine göz atmak.

Online film sevenler için HD kalitede Hobbit 5 Ordunun Savaşı!

Çevrimiçi yani online şekilde, bir internet bağlantısı ile giriş yapacağınız dijital platformlarda yüzlerce kaliteli film ile karşılaşacağınız çok renkli bir site olan Filmiizle.gen.tr, son dönemin en çok konuşulan filmlerinden Hobbit ile yine çok konuşuluyor. Hobbit filmini internette birçok yerde bulamayan kişiler, online Film izlemenin merkezi haline gelmiş bu sitede aradıkları filmi izleyebiliyorlar!

Hobbit üçlemesi nefes kesiyor

Biblo Baggins ve Thorin önderliğinde Elflere ve Orglara karşı bir mücadeleye giren insanlar için artık filmin son sahnesi geldi. Büyük bir savaş yaşanacaktır ve bu da Yüzüklerin Efendisi dönemi öncesi Orta Dünyanın kaderini belirleyecektir. Fantastik film sevenler için Hobbit 5 Ordunun Savaşı izlemeyi öneriyoruz. Kesinlikle harcadığınız vakte değecek kaliteli bir yapım.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 21:26
YORUM EKLE