En Güzel Oyunlar Neşeli Dondurmalar, Koca Kafalar Dövüş

...

En Güzel Oyunlar Neşeli Dondurmalar, Koca Kafalar Dövüş

Merhaba Sevgili Okurlarımız; Bugün burada sizlere en güzel oyunlar hakkında bilgilendirme yapacağız, öncelikle sizlere bahsetmek istediğimiz konu, En güzel oyunlar hangi oyunları içerisinde kapsamaktadır ve bu oyunları oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekiyor mu ? aklınızda ki sorularınızı cevaplandıracağız.

Oyunlar içlerinde bir çok farklı kategoride yer almaktadır. Bu oyunları oynamak için kota aşımı yok! hiç bir ücret ödeme yok! insanların severek oynadığı bir çok oyun mevcuttur biz http://www.enguzeloyunlar.org ailesi olarak siz kullanıcılarımız için günümüzde en çok yaygınlaşan ve herkes tarafından beğenilerek ve sevilerek oynana oyunları anlatacağız. Bu oyunları sizlere anlatırken nasıl ipucu sahibi olacaksınız onları da www.enguzeloyunlar.org farkıyla sizlerle paylaşacağız.

Neşeli Dondurmalar Oyunu ; Bu oyun içerisinde yapılması gerekenler çok basittir. Lakin yapmamız gerekenleri doğru bir şekilde uygulayıp süreye göre hareket etmek zorundayızdır. Önümüzde öncelikle oyuna başlamadan önce bir seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler içerisinden ister 2 kişilik olanı seçebilir, isterseniz de 1 Kişilik olanı seçerek hem iki kişi hemde tek kişi oynama özelliği bulunmaktadır. Seçeneklerden istediğiniz bir tanesini seçtikten sonra, oyuna bağlandığınızda karşımıza çıkacak sıra atlama panosu bulunmaktadır. Bu pano üzerinden 1 seçeneğini seçip ilk level oyunumuzu oynamaya başlıyoruz, Neşeli dondurmalar oyunu sizi gerçekten de o andan itibaren neşelendirmeye başlıyor. Oyunun içerisinde süre yer almaktadır. Amaç bu süre zarfı içinde oyunda ki gösterilen meyve adetlerini toplamaktır. Eğer ki süre içerisinde meyveleri toplarsanız bir sonra ki seviyeye atlıyacağınızı unutmayınız.

Koca Kafalar Dövüş Oyunu ; Yine insanların televizyon ekranlarında izlediği koca kafalardan farksız bir oyun yapılandırması. Sizlerin bu oyunları oynar iken zaman geçirmeniz için ideal bir seçim olacağını da unutmayınız. Oyun çok kolay yapmamız gerekenler ise kolay, oyunu oynamaya başlamadan önce www.enguzeloyunlar.org'un sizler için hazırlamış olduğu oyun hakkında ki bilgileri okumanızı tavsiye ederiz. Oyun içerisinde yer almakta olan 3 adet karakterimiz var, bu karakterler oyun içerisinde sizlerin dövüşeceği karakterlerdir. Bunlardan herhangi bir tanesini en başta seçiyoruz ve kendimize bir isim belirleyip oyuna start diyoruz. Başladığımız oyunda bir can seviyemiz bulunmaktadır. Can seviyemiz bitene kadar dövüşüyoruz, 3 kişinin arasında geçen kıran kırana, yumruk yumruğa koca kafalar dövüş oyunu, sizlerin sevebileceği şekilde hazırlanmıştır. Tamamen görsel anlamda büyük bir çaba sarf edilmiş bu oyunda, sizlerin güzel zaman geçirmesi için tüm alt yapılar hazırlanmıştır.

EnguzelOyunlar.Org Yönetimi ve Yönetici ekibi ile birlikte en güzel oyunlar kategorisinde zirveye oturmuş en güzel oyun adresiniz olmayı başarmıştır. Sitemiz üzerinden anında bir çok oyuna ulaşabileceğiniz gibi 3 boyutlu oyunlar alanında zirve sahibi olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Tüm oyunları a'dan z'ye oynayabileceğiniz en güzel adresiniz her zaman www.enguzeloyunlar.org adresidir unutmayınız.

Kaynak : www.enguzeloyunlar.org

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 22:48
YORUM EKLE