Demir Adam 3 iron Man 3 2013 Türkçe Dublaj Film Tanıtımı

...

Demir Adam 3 iron Man 3 2013 Türkçe Dublaj Film Tanıtımı
Demir Adam 3. filmi ile beyazperdelerdeki yerini alıyor. Robert Downey Jr.’ın film bazında dördüncü kez Demir Adam kostümü içinde izlenebileceği yapım, seyirciler ve yapımcılar nezdinde bir hayal kırıklığı olan ikinci filmin tüm negatif düşüncelerini silmeyi başarıyor. Hali hazırda Downey’in kendine has mimikleri, alaycı ve umursamaz tavrı ile oyuncunun hayranlığını kazandırdığı Tony Stark, bu filmde daha bir kahraman, daha bir mücadeleci rol sergiliyor. Filmin fragmanında da belirtildiği üzere bugüne kadar karşılaştığı en zorlu rakiplere meydan okuması gereken Demir Adam 3 iron Man 3 2013 Türkçe Dublaj Film indir. Oldukça amansız maceralara atılıyor.

Filmin işlediği ana konusu, Tony Stark’ın süper kahraman kimliğinden ayrı olarak yaşadığı özel hayatını tamamen bir kenara bırakarak sevdiklerini korumak için mücadele etmesi üzerine kurulu durumda. Bu bağlamda tamamı ile farklı ve duygusal yönü daha ağır basan bir Demir Adam karakteri ile karşı karşıya kalınıyor. Serinin genelinde izlenilen Stark karakterinin vurdumduymaz ve egosu inanılmaz derecede yüksek davranışları, bu bölümde ise daha endişeli ve önemser bir tavra dönüşüyor. Fakat yönetmen ve oyuncu kadrosunun tecrübesinden dolayı bu durum serinin sıkı takipçilerini rahatsız etmeden ve bilim kurguyla bezenmiş bu aksiyon filmini romantik drama tarzına dönüştürmeden gerçekleşiyor. Demir Adam 3 iron Man 3 2013 1080P Dual Türkçe HD Bluray Film indir bu haliyle pek çok dönem filmine de örnek olacak profesyonellikte bir tutum sergiliyor.

Yönetmenliğini daha önce onlarca başarılı yapıma imza atmış Shane Black’in üstlendiği Demir Adam 3’te Downey Jr.’a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, James Badge Dale ve Rebecca Hall gibi birbirinden tecrübeli ve ünlü isimler eşlik ediyor. Bu denli başarılı bir oyuncu kadrosu hali hazırda milyonlarca takipçisi olan bir süper kahraman ve onun karakterini en iyi şekilde yansıtan bir başrol oyuncusu işle birleşince, seyircilere de üst düzey bir yapımı gönüllerince izlemek düşüyor. Filmi yalnızca ülkemizde bir milyona yakın kişinin beyazperdede izlediği düşünüldüğünde bu sayının dünya çapında on milyonlara ulaştığı ve filmin yapım maliyeti olan iki yüz milyon doların rahatlıkla geri kazanıldığını söyleyebilmek mümkün oluyor.  Tony Stark’ın şeytani düşmanlarına karşı olan savaşında ona destek olmak ve süper kahraman heyecanını paylaşmak isteyen takipçilerin bir an önce Demir Adam 3 filmini izlemeleri ve heyecanı doruklarda yaşamaları tavsiye edilmektedir. (Tanıtım Yazısı)

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 22:13
YORUM EKLE