Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri Buldumbuldum.com’da

Çocuklar için Yılbaşı Hediyeleri Buldumbuldum.com’da

Yılbaşına sayılı günler kala çocukları sevindirmek için yılbaşı hediyeleri almak onları çok mutlu edecektir. En güzel yılbaşı hediyesi için sizleri de sitemize bekliyoruz.

Çocuklar için yılbaşı hediyesi bulmakta zorlanıyorsanız, çocuklara özel olarak hazırlanmış yılbaşı hediyeleri size yardımcı olabilir. Biricik varlığımız çocuklarımız, bizi soru yağmuruna tutan yeğenlerimiz ve tüm çocuklar, bu yılbaşında onları hediyesiz bırakmak olmaz. İşte hem onları mutlu edecek hem de uzun yıllar hatırlamasını sağlayacak yılbaşı hediyeleri…

Çocuklara Özel Yılbaşı Hediyeleri

Drajeli Yılbaşı Hediyeleri

İşte çocukları oldukça sevindirecek bir yılbaşı hediyesi! İçinde rengarenk bademli çikolata drajesi bulunan bu yılbaşı hediyesi, sevimli tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yılbaşı Hediyesi Şekerlemeler

Çocuklar bu şekerlemelere bayılacak, içinde birbirinden lezzetli şekerlerin bulunduğu hediye kutusu tüm yıl yetecek kadar bol. Hediye şekerlemeleri bonbon ve yumuşak şeker olmak üzere iki farklı modele sahip, şekerlemelerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

2016 Yılbaşı Hediye Çantası

Bu dolu hediye çantası, sadece çocukları değil tüm dostlarınızı mutlu edecek. İçinde çikolatalar, anahtarlık ve yılbaşı temalı havlu bulunan hediye çantası, en güzel yılbaşı hediyelerinden birisi. Üstelik fiyatı da oldukça ekonomik.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/2015-yilbasi-hediye-cantasi/

Geyik Boynuzu Yılbaşı Tacı

Yılbaşının simgesi geyik tasarımlı yılbaşı tacı, kız çocuklarını oldukça mutlu edecek. Sevimli tasarımıyla ilgi çekici taç, keçeden üretilmiştir. Ayrıca üzerinde metal çanlar da bulunmaktadır.

Dev Dinozor Yumurtası

Dinozorların soyu yeniden canlanıyor! Adeta gerçeğe benzeyen bu yumurtayı su içerisinde bekletmeniz sonucunda büyük bir sürprizle karşılaşacaksınız. Ortalama bir hafta içerisinde yumurtadan dinozorunuzun çıkmasını kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/dev-dinozor-yumurtasi/

Easter Painting Kit - Tavşan Boyama Seti

Çocuklar bu boyama setiyle hünerlerini sergileyebilecek. Diğer boyama hediyelerinden farklı olan bu yılbaşı hediyesi, gerçek bir objeyi boyamanızı sağlıyor. Tavşanlar artık çocukların istediği renkte!

Mouldable Playing Sand - Sihirli Oyun Kumu

Bu sihirli kum hem eğlenceli hem de öğretici bir etkiye sahip. Birçok ülkede popüler olan oyun kumu, kolayca şekil alabiliyor ve farklı renklere sahip.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 15:56
YORUM EKLE