Askerlik Durum Sorgulama ve Celp Dönemi İşlemleri

Askerlik yeri sorgulama ekranı T.C NO ile Askerlik yeri sorgulama E-Devlet İle Asker Sevk İşlemleri Sorgulama... Artık askerlik şubeye gitmeden, e-devlet üzerinden sevkle direk birliğe gidilebilecek .Askerlik işlemleri için randevu alarak şubeye gitme dönemi başladı. Askerlik yeri sorgulama ekranı T.C NO ile Askerlik yeri sorgulama Askerlik yeri öğrenmek için tıkla!

Askerlik Durum Sorgulama ve Celp Dönemi İşlemleri

Askerlik yeri sorgulama ekranı T.C NO ile Askerlik yeri sorgulama E-Devlet İle Asker Sevk İşlemleri Sorgulama... Artık askerlik şubeye gitmeden, e-devlet üzerinden sevkle direk birliğe gidilebilecek. Askerlik işlemleri için randevu alarak şubeye gitme dönemi başladı. Askerlik yeri sorgulama ekranı T.C NO ile Askerlik yeri sorgulama Askerlik yeri öğrenmek için tıkla! T.C No ile Askerlik yeri sorgulama sı.. Askerlik yeri sorgulama, E-Devlet Askerlik yeri sorgulama, Acemi Birliği Yeri, Askerlik Yeri, Tecil Durumu, Kısa Dönem gibi konularda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Askerlik yerini öğrenmek isteyenler, e-devlet'ten T.C Numarası ile Askerlik yeri sorgulama sı yapabilirler. Nerede askerlik yapacağım ve askerlik süresinin azalmasından faydalanabilecek miyim diye merak edenler için Erken terhis ne zaman? 

YEDEK SUBAY ASKERLİK YERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ 

Askerlik hizmet süresi 01 Ocak 2014 tarihinden geçerli olmak üzere 15 aydan 12 aya indirilmiştir. 

Askerlik Celp Dönemleri ŞUBAT 2014 MAYIS 2014 AĞUSTOS 2014 KASIM 2014 

ER ASKERLİK SORGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ 

Asker Adayları, şimdiden hayırlı tezkereler. Aşağıda Belirtilen Linki Tıklayarak. Gideceğiniz yeri ve askerlik statünüzü de öğrenmiş olacaksınız. Sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren 2 gün içerisinde askeri birliğinize teslim olmanız gerekmektedir. 

Askerlik yeri sorgulama ekranı T.C NO ile Askerlik yeri sorgulama Askerlik yeri öğrenmek için tıkla! T.C No ile Askerlik yeri sorgulama sı.. Askerlik yeri sorgulama , E-Devlet Askerlik yeri sorgulama , Acemi Birliği Yeri, Askerlik Yeri, Tecil Durumu, Kısa Dönem gibi konularda merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Askerlik şubesine gitmeden askere gitme devri başladı! Mayıs 2014 er celbinden itibaren 12 aylık er statüsünde askerlik hizmetine tabi yükümlüler, askerlik şubelerine gitmeden e-Devlet üzerinden alacakları sevk belgesiyle birliklerine katılabilecek.

Kaynak : sorgulamalari.com

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2015, 21:06