Mehmet Göcekli
Mehmet Göcekli
08 Aralık 2016 Perşembe 14:16
“Renkler Kültür Sanat Evi” açılıyor

İstanbul Bağcılar'da yaklaşık 1 yıl önce sanat için bir araya gelen sanat severler, ''Renkler Kültür Sanat Evi'' açılışı için kolları sıvadı.
 
Sosyal medya hesaplarından ''Renkler Kültür Sanat Evi''nin açılışını duyuran sanat severler, duyarlı sivil toplum kuruluşlarından ve ilgililerden dayanışma bekliyor.
 
Sanat evinin açılışı için yaklaşık 1 yıldır kendi emekleriyle çalışmaları sürdürenler, Bağcılar'da böyle bir girişimin öneminin altını çizerek, ''bizi ayakta tutacak olan dayanışmadır'' diyor.


 
Kitap okuma, tiyatro, film gösterimi ve sohbet etkinliklerinin düşünüldüğü kültür sanat evinde hiçbir siyasi ideolojiye bağlı olmaksızın, sadece sanat için bir araya geleceklerini ve Renkler Kültür Sanat Evinin kapısının herkese açık olduğunu dile getiriyorlar.
 
Renkler Kültür Sanat Evi, ''Bizler Sanatın Kalpleri Değiştirebileceğine İnanıyoruz'' şiarıyla 11 Aralık Pazar günü herkesi açılışa davet ederek, dayanışmaya çağırıyor.


 
11 Aralık 2016 Pazar
12:00-17:00       
Fatih Mahallesi Velioğlu caddesi N : 56 Kat: 3 Bağcılar / İstanbul
 
(Giray Poyraz / Demokrat Haber)
 
 

Mehmet Göcekli Kimdir?
1970 Aydın-Söke doğumlu. Kuşadalı... İzmir Atatür Lisesi Mezunu. 9 Eylül Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü'nde okudu. Bir dönem grafikerlik yaptı. 14 Ocak 2011'den beri kurucusu olduğu Demokrat Haber'de yazar ve editör.
Anahtar Kelimeler:
Renkler Kültür Sanat Evi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.