09 Aralık 2015 Çarşamba 19:24
'Türkiye terörü destekleyen ülkeler listesine alınsın' kampanyası başlatıldı

Beyaz Saray’ın resmi internet sitesinde, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Türkiye terörü destekleyen ülke ilan edilmeli’ başlıklı bir imza kampanyası başlatıldı.


Resmi sitesinin ‘petition (dilekçe)’ bölümünde yer alan dilekçede 100.000 imza hedefleniyor. Bugün TSİ 19.00’a kadar 477 kişi imzaladı.

abcgazetesi.com sitesinden Yılmaz Polat’ın haberine göre Resmi sitesinin ‘dilekçe- petition’ bölümünde yer alan dilekçe metninde şu iddialar öne sürülüyor:

“Türkiye’nin, Suriye’de IŞİD hedeflerini vuran bir Rus uçağını düşürmesinin ardından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Suriye’de cihatçı terörizmi desteklediği inkar edilemez bir gerçektir.

IŞİD Türkiye üzerinden petrol satmakta, IŞİD ve El Kaide teröristleri ve diğer cihatçı gruplar sınırdan sınırdan geçmektedir.

Türkiye daha önce de Bosna, Çeçenistan, Filistin, Kosova, Gürcistan, Mısır ve Çin’de terörist grupları desteklemiş, Komşularına karşı (Kıbrıs’a asker çıkararak, Yunan hava sahasını ihlal ederek ve Ermenistan’ı abluka altında tutarak) saldırgan tutum izlemiş; Ermeniler, Rumlar ve Süryanilere soykırım yapmıştır.

Bu nedenlerden Türkiye, terörü destekleyen devlet sayılmalı ve Amerika’yla Türkiye arasında, NATO içindeki ittifak ilişkisine son verilmelidir.” 
Son Güncelleme: 09.12.2015 19:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.
Avatar
Ahmet Türkmen 2015-12-09 21:09:21

Türkiyeye yönelik önemli ve acil kimi kararlar alınırsa Dünya rahat bir nefes almış olacak.
Tüm Dünyaya terörist yayan vedestekleyen tc kendisidir.

Avatar
Bak evlat 2015-12-10 00:54:40

Önce soyadindan utan sayin türkmen.
Birde atalarimizdan kalan bir cümle vardi hani hatirlarmisin.
Hain içerden olunca kapı kilit tutmaz diye. İrdele bu lafı

Avatar
metin amedi 2015-12-10 20:15:57

dunya ve beyaz seraya soyluyoruz huzurlu demokratik bir dunya istiyorsak turkiye acilen teroristlerin annesini olan etmeliyiz
evet diyoruz