05 Şubat 2013 Salı 23:49
Kuruşu kuruşuna açık arttırmaları

Kuruşu Kuruşuna’nın Türkiye’deki e-ticaret anlayışına farklı bir boyut kazandıracağı kanaatindeyiz. Amacımız, siz kullanıcılarımıza zaten ihtiyacınız olan, satın alma kararı verdiğiniz, sahip olmayı çok arzuladığınız fakat bir türlü bütçenizde yer ayıramadığınız ya da hiçbir koşulda kayıtsız kalamayacağınız ürünleri çok büyük indirimlerle sunabilmek.

Kuruşu Kuruşuna açık arttırmalarında kazandığınız takdirde bu ürünlere %99′a varan indirimlerle sahip olma hakkını kazanacaksınız. Evet, yanlış okumadınız! Kuruşu Kuruşuna’nın benzersiz açık arttırma platformu sayesinde birbirinden cazip ürünlere kayıtsız kalamayacağınız kadar düşük bedeller ödeyerek sahip olabileceksiniz. Peki bu ürünler arasında neler mi var? Apple iPhone’lardan iPad’lere, Samsung LED TV’lerden Galaxy S3 cep telefonlarına, popüler markaların alışveriş çeklerinden akaryakıt çeklerine birçok ürün ve marka Kuruşu Kuruşuna tarafından parmaklarınızın ucuna getiriliyor.

Kazandığımızda her şey gayet güzel fakat ya kazanamazsak bizi neler bekliyor diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kuruşu Kuruşuna’nın farkı burada ortaya çıkıyor. Açık arttırmalarda harcamış olduğunuz kuruşlarınızı kumbaranızda biriktirmenize ve sitemizden yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanmanıza imkan tanıyoruz. Böylelikle her koşulda kazançlı olacağınız bir dünyanın kapılarını siz kullanıcılarımız için ardına kadar açmış oluyoruz. İçeriye girip ortalığı talan etmek size kalmış! Hemen üye ol

(Advertorial)

Son Güncelleme: 05.02.2013 23:50
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderene aittir.